Privātuma politika

Privātuma politikā ir aprakstīts, kā SIA „SpirulinaNord” izmanto un aizsargā informāciju, kuru Tu sniedz reģistrējoties vai iegādājoties preces vai pakalpojumus interneta veikalā. Kad SIA „SpirulinaNord” lūdz Tevinorādīt jebkādu informāciju, tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai. Kļūstot par reģistrētu lietotāju, Tu piekrīti to datu apstrādei, ko sniedz reģistrējoties un izmantojot Pakalpojumu.

Personas dati

Mēs drīkstam apkopot, uzglabāt un izmantot šādus personas datus:

  • Informāciju par Tavu datoru un interneta lapas www.spirulinanord.eu, www.spirulinanord.lv un www.spirulinanord.com apmeklēšanu un izmantošanu (ieskaitot Tavu ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu, ierīci kādu izmanto lapas aplūkošanai);
  • Informāciju par jebkurām transakcijām, kuras notikušas starp Tevi un SIA „SpirulinaNord” (ieskaitot informāciju, kas saistīta ar pasūtījumiem);
  • Informāciju, kuru Tu sniedz reģistrējoties;
  • Informāciju, kuru Tu sniedz, lai pieteiktos SIA „SpirulinaNord” izsūtītajiem jaunumiem par precēm vai saņemtu ziņojumus par aizpildītajām formām;
  • Jebkuru citu informāciju, kuru Tu vēlaties nosūtīt SIA „SpirulinaNord“.

SIA „SpirulinaNord“ var izmantot Tavus personas datus, lai:

Informācijas nodošana trešajām personām

SIA „SpirulinaNord” var atklāt informāciju par Tevi jebkuram SIA „SpirulinaNord” darbiniekam tikai tik lielā mērā, cik tas atrunāts šajā privātuma politikā. Papildus tam mēs varam atklāt informāciju par Tevi:

  • Tik lielā mērā, cik tas atbilst normatīvajiem aktiem;
  • Saistībā ar jebkuru tiesvedības procesu;
  • Lai aizstāvētu savas likumiskās tiesības (ieskaitot informācijas nodošanu citiem, lai nepieļautu krāpnieciskas darbības).

Sīkdatnes

Mājaslapā www.spirulinanord.eu, www.spirulinanord.lv un www.spirulinanord.com tiek izmantota sīkdatņu tehnoloģija. Šīs sīkdatnes mūs informē par to, vai esi iepriekš apmeklējis mūsu mājas lapu, vai esi jauns lietotājs un ko esi apskatījis mūsu lapā. Mūsu izmantotās sīkdatnes neuzkrāj nekādu personīgo informāciju par Tevi un nepiedāvā mums iespēju ar Tevi sazināties, kā arī sīkdatnes neielādē nekāda veida informāciju no Tava datora.

Privāto datu aizsardzība

Visi klienta personiskie dati, apmeklējot interneta veikalu un veicot apmaksu par precēm, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju, izņemot gadījumus, kad kurjeram, lai piegādātu preci, nepieciešams zināt klienta vārdu, adresi un telefona numuru, kā arī citos gadījumos, kas paredzēti likumdošanā.

Naudas atgriešana

Ja kaut kādu iemeslu dēļ iegādātā prece Tev neder (neatbilst Tavām prasībām), Tu vari to atgriezt 14 dienu laikā, saņēmot atpakaļ 100% no nomaksātās summas (visu par preci veikto samaksu).

Iegādātā prece nevar tikt atgriezta, ja tā ir izgatavota saskaņā ar pircēja personīgām prasībām vai arī atbilstoši pasūtītāja nosacījumiem.

Lai atgrieztu preci, nepieciešams iesniegt SIA „SpirulinaNord” adresētu iesnieguma orģinālu par preces atgriešanu, kurā jānorāda rēķina numurs, maksāšanas datums, summa, konta numurs uz kuru jāpārskaita nauda un preces atgriešanas iemesls.

Atgriežamo preci jānogādā SIA „SpirulinaNord” ofisā. Ja preci nav iespējams nogādāt iepriekš norādītajā vietā, ir iespējams pasūtīt transportu preces paņemšanai no Tavas norādītās adreses, kas ir maksas pakalpojums.

Samaksa par transporta pakalpojumiem netiek atgriezta.

Nauda par atgriežamo preci tiks atmaksāta uz pasūtītāja norādīto kontu 30 dienu laikā (skaitot) no preces atgriešanas brīža.

Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota un tai jābūt oriģinālā iepakojumā.

Citi

Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājaslapā www.spirulinanord.eu, www.spirulinanord.lv un www.spirulinanord.com, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas. Ja Tev ir kādi jautājumi vai neskaidrības par www.spirulinanord.eu, www.spirulinanord.lv un www.spirulinanord.com privātuma politiku, lūdzu, raksti uz e-pasta adresi info@spirulinanord.eu

Pirkumu grozs